banner
תאורה 1
תאורה 2
תאורה 3
תאורה 4
תאורה 5
תאורה 6
להגדלה
לפרטים נוספים :
שם:
טלפון:
אימייל:
כתובת:
הערות:

 

עיצוב תאורה

ישר כאשר אנחנו שומעים את צמד המילים 'עיצוב הבית' עולה בראשנו התהליך של ההסתובבויות בחנויות וברשתות, החיפוש אחר הרהיט המושלם ועוד משימות אחרות ולא פשוטות. לעיתים, אנו שוכחים שהתאורה היא חלק לא קטן מהתהליך שנקרא עיצוב הבית.

בתוך הנושא הגדול שנקרא עיצוב הבית ישנו גם התחום העיצוב הלא פחות חשוב והוא עיצוב תאורה מעל מערכות ישיבה. לפעמים, תאורה מעוצבת יכולה לגרום גם לחלל הכי לא מושקע ולא מעוצב להיראות יוקרתי ומפואר. קטלוגים רבים לעיצוב תאורה מראים גופי תאורה מרהיבים ביופיהם אך לפני שאתם רצים אל החנות חשוב שתדעו כמה דברים לפני שאתם הולכים לרכוש אותם

הדבר הראשון, אל תצפו שגוף התאורה שראיתם בקטלוג יראה אותו דבר בבית שלכם כיוון שרוב הסיכויים שביתכם אינו בנוי כמו האתר שבו צולם הקטלוג, הוא אינו מאובזר ומעוצב כמו האתר שבו צולמה התמונה ובביתכם אי אפשר לעשות ריטושים ועיצובים לבית בזמן אמת כמו שעשו לתמונה לפני שהיא התפרסמה בקטלוג לעיצוב תאורה. הדבר השני הוא העיצוב.

 עיצוב תאורה הוא בהחלט נושא מעניין וכיף להשתעשע במחשבה איזה תאורה מעוצבת מהקטלוג תהיה ישר אצלכם בבית אך זכרו שהבית שלכם הוא אינו חדר או מקום מסוים אחד ולכן, כאשר אתם רוכשים את התאורה המעוצבת לביתכם התחשבו במיקום של גוף התאורה המעוצב ובהתאמתו אל שאר הבית. לעיתים, אנו מתלהבים מפריט כל כך ורוצים אותו לביתנו עד שאנחנו לא חושבים אם הוא יתאים או לא. אל תתפתו ותרכשו גוף תאורה מעוצב שאינו מתאים לסגנון בו מעוצב ביתכם כיוון שגוף התאורה רק יראה לא קשור אל הבית והוא בהחלט לא יתרום למראה הכולל של הבית.

אם אתם רוצים עיצוב תאורה וחוששים לטעות בחברות הגדולות לעיצוב תאורה יש מעצבים ויוכלו לעזור לכם לבחור את התאורה המעוצבת המתאימה ביותר לביתכם. זכרו לספר למעצבים הכל, מהו הסגנון בו ביתכם מעוצב, איפה בבית אתם רוצים למקם תאורה מעוצבת וכך המעצבים יוכלו לעזור לכם ולעזור לכם לבחור. אל תפקפקו בטיפים של המעצבים, ישנם אנשים שעיצבו תאורה זה המקצוע שלהם ולכן, הם מבינים בעיצוב תאורה רבות. עיצוב תאורה יכול להיות מבלבל כיוון שיש כל כך הרבה גופי תאורה מעוצבים אך אל תושפעו ולכן לפי הלב שלכם ומה שמתאים לאופי שלכם ולביתכם. תהנו