banner
תאורה 1
תאורה 2
תאורה 3
תאורה 4
תאורה 5
תאורה 6
להגדלה
לפרטים נוספים :
שם:
טלפון:
אימייל:
כתובת:
הערות:

 

מנורות סלון 

הסלון בביתנו חשוב מאוד, חשוב המראה שלו חשובה הנוחות בו. בדרך כלל בסלון מעבר לנוחות שלנו והפרטיות בישיבה עם המשפחה, אנו גם מארחים שמגיעים לבקר אצלנו. לכן הוא מאוד משמעותי בבית וכל פרט בו אמור להיחשב בצורה טובה אפילו כשמדובר ברהיט כמו מנורות סלון. מנורות הסלון ובכלל התאורה בסלון חשובים מאוד, חשוב שנוכל לשחק עם התאורה, אם אנו רוצים אור חזק שיתאפשר ואם אנו רוצים לעמעם את האור שזה גם יתאפשר תלוי מה אנו עושים בסלון עם מי אנו יושבים וכד'. מבחינת תאורה עצמה חשוב לבדוק איזה סוגי אור אנו אוהבים בבית ובאיזה תאורה אנו נוהגים להשתמש לאחר מכן לחשוב על המראה החיצוני, אם נרכוש נברשת או מנורת אהיל, או פלורסנט וכד'.

ישנם סוגים רבים של מנורות סלון, ישנם מנורות סלון מיוחדות מבחינת מראה ועיצוב אך האור דומה ומורכב ממנורה שמבריגים בצורה פשוטה. ישנם כאלה שהמנורות שלהם מיוחדות, קטנות גדולות, אור לבן אור צהוב בדרך כלל אנו יכולים לבחור איזה סוג של אור אנו אוהבים יותר ומה מתאים לנו לפי מיקום המנורה או הנברשת שנקנה. מנורות סלון חשובות יותר ממנורות בכל חדר, היות והסלון מאוד מרכזי בבית, גם במטבח בדומה לסלון התאורה חשובה כדי שנראה מה אנו עושים בזמן הפעילות במטבח, אך מנורות סלון צריכות להתאים לגודל הסלון צריכות להתאים מבחינת חוזק התאורה.

ישנם חנויות המתמחות בענייני תאורה לבית המציעות מגוון רחב של מנורות, מנורות לאמבטיה, מנורות סלון, מנורות מטבח, מכל מיני סוגים ואפשרויות. מנורות סלונים יוקרתיים  זה גם עניין של טעם ישנם כאלה שאוהבים נברשות, גדולות מסורבלות מפוארות בעלות מראה עתיק של פעם, ישנם כאלה שאוהבים מנורות סלון עם אהילים שמשרים אווירה מעומעמת ואור יחסית חלש. ישנם כאלה שאוהבים מנורות לילה מסביב יותר ממנורות שממוקמות בתקרה. יש כאלה שאוהבים אור חזק וכך מנורות סלון בעלות אור כזה חזק שמאיר על הכל, ישנם כאלה שאור חזק עושה להם כאב ראש או מסנוור, תלוי למה אנו רגילים ואם אנו מעוניינים בשינוי על ידי מנורות סלון.