banner
חדר שינה 2
חדר שינה 6
חדר שינה 4
חדר שינה 1
חדר שינה 5
חדר שינה 3
להגדלה
לפרטים נוספים :
שם:
טלפון:
אימייל:
כתובת:
הערות:

 

חדרי שינה עתיקים

כשאומרים חדרי שינה עתיקים מתכוונים בעצם לחדרי שינה עם רהיטים עתיקים בהם, הריהוט העתיק חוזר והופך כדבר המבוקש הרבה יותר מרהיטים חדשים או כאלה בעל מראה אופנתי וחדש. בעצם הטרנד החדש הוא רכישת רהיטים בעלי מראה עתיק. חדרי שינה עתיקים יתנו לנו תחושה חמימה יותר, תחושה של חום ורוגע, תחושה של חדר שינה בו נרצה לשהות או לפחות לישון בנחת. המון חדרי שינה שנראה לא יתנו לנו תחושה שכזאת וזה בגלל הרהיטים הנמצאים בהם, כאלה שלא בהכרח מתאימים לחדרי שינה אלא לחדרים אחרים או אפילו סלון. אנו צריכים לדעת איזו תחושה ליצור בחדר כשאנו רוכשים רהיטים לא משנה אם לחדר שינה או לסלון. 

 
חדרי שינה עתיקים לא רק משרים אווירה של חמימות, אלא גם נותנים לנו איזושהי זיקה לעבר או משרים אווירה של זיכרון והתרפקות על מה שהיה יפה פעם ומה שהיה מוערך אז. אם החלטנו שאנו רוצים חדרי שינה עתיקים חשוב שנדע להתאים את כל הרהיטים בחדר אחד לשני, זאת אומרת ליצור הרמוניה ואחידות בין הרהיטים או לפחות התאמה בצבעים מעבר לסגנון העתיק שכבר בחרנו. לא נוכל לרכוש כמה רהיטים עתיקים שונים ונחשוב שזה מה שייצור את האווירה הרצויה. חדרי שינה עתיקים זקוקים למחשבה להתאמה ולקצת מן חוש העיצוב  כדי לקבל חדרי שינה עתיקים עם האווירה שאנו מייחלים לה. 
 
חדרי שינה עתיקים ומזרונים איכותיים לא בהכרח חייבים שכל החדר יהיה עתיק, אבל שהרהיטים המהותיים בו יהיו בעל מראה של פעם. חשוב שנרכוש רהיטים בעל מראה של פעם אבל כאלה שגם יהיו איכותיים, המון אנשים רוכשים רהיטי יד שנייה אבל כאלו במצב חדש שלא נגעו בהם כמעט והם שמורים וחדשים עוד מאז, אחרים לא מעוניינים ברהיטי יד שנייה ורוכשים פשוט רהיטים בעל מראה ישן אך חדשים בייצורם. חדרי שינה עתיקים הם חדרים מיוחדים לא כאלה שפוגשים בכל יום, אנשים שבוחרים בסוג עיצוב זה נהנים מחמימות ומאווירה מיוחדת מאוד בחדר השינה שלהם, אבל כל אחד ומה שעושה לו טוב בחדר השינה שלו יש כאלה שמתחברים לדברים אחרים.